HABERLER

Grand Seiko, Watchstars Ödülleri 2017/2018'de 'Classic Star 2018' olarak seçildi.

31 Ocak, 2018

Grand Seiko'nun yeniden hayat bulduğu ilk model olan ve Watchstars Ödülleri 2017/2018'de Classic Stars kategorisinde dünyanın en iyi saati seçilen SBGW253'ün 'Classic Star 2018' olarak seçilmesinden büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Watchstars Ödülleri uzmanlardan oluşan bir uluslararası komite tarafından her yıl verilen uluslararası saat ödülleridir. Bu, bağımsız bir ödül programıdır ve bu sene dördüncüsü düzenlenmiştir. Watchstars beş farklı kategoride "dünyanın en iyi saatlerini" onurlandırır. Watchstars komitesi dünyanın en deneyimli birkaç saat uzmanından, saygın koleksiyonculardan ve gazetecilerden oluşur. Ödül alacak saatler için adaylık gösterme ve oy verme işlemini komite tek başına yapmaya yetkilidir.

Classic Stars kategorisi, tarih ve güç rezervi göstergesi dışında hiçbir fonksiyonu olmayan üç ibreli saatler içindir. Komite bu ödüle Grand Seiko'yu layık görmesinin sebebini şu şekilde açıkladı: "Grand Seiko konseptinin en modern vizyonu. Muhteşem estetik ve makine. Yeniden üretimin nasıl olması gerektiğini gösteren kusursuz bir örnek."

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: http://watchstars.com/winners/