9S MEKANİK MAKİNE

AUTOMATIC 3-DAY POWER RESERVE GMT

9S66 Kalibre

AUTOMATIC 3-DAY POWER RESERVE GMT

9S66 Kalibre

Kalibre 9S66, 9S mekanik modellerin en standart otomatik makinesinin - Kalibre 9S65 - tüm performansına sahip ama ek olarak GMT fonksiyonu sunuyor.

Tepe bir kademe kaldırıldığında saniye ibresi durdurulmadan akrep ayarlanabiliyor, böylece Hi-Beat 36000’in sağladığı yüksek hassasiyetli zaman ölçümü korunuyor.
Bu saat Grand Seiko’nun yüksek hassasiyet idealinin vücut bulmuş hali, hem temel zaman gösterimi hem de GMT fonksiyonunda benzersiz hassasiyet sağlıyor.

ÖZELLİKLER
Çalışma Sistemi Elle kurulabilme özellikli otomatik
Hassasiyet
(hareketsiz olduğunda)
Günde +5 / -3 saniye

Not: Bu hassasiyet testi sonucu, saatin iç makinesi kasaya yerleştirilmeden önce on yedi gün boyunca zaman kaybı ve kazancı ölçülerek elde edilmiştir. Ölçümler makine sıcaklığı ve pozisyonunun kontrol edildiği fabrikada yapılmıştır.

Normal usage accuracy Günde +10 / -1 saniye
Güç rezervi Yaklaşık 72 saat
Tireşim Saatte 28,800 titreşim (saniye 8 titreşim)
Taş sayısı 35 taş
Not GMT ibresi

9S Mechanical’ı özel yapan ne?

Grand Seiko konsepti dünyanın en iyi saatini üretme isteğiyle ortaya çıktı ve koleksiyon mekanik saat hassasiyeti konusunda saatçilik teknolojisinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor.
Gerçek bir manüfaktur olan Grand Seiko saatçilik sanatını doruğa ulaştırmak için üstün zanaatkarlığının yanında son teknolojiyi de kullanıyor.

9S66 KALİBRE MODELLER

DAHA FAZLA